Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Nowości rynkowe | Wydarzenia | Rynek budowlany | Prawo | Finanse

Tutaj jesteś: Aktualności / Nowości rynkowe

Grzejnik - mebel

kategoria: Nowości rynkowe

arka Purmo wprowadza na rynek rewolucyjne połączenie - grzejnik i mebel w jednej odsłonie. Grzejniki Delta Column Bench oraz Delta Column Bench V to niesamowita kombinacja funkcjonalności, jakości i atrakcyjnego wyglądu.

Delta Column Bench, z rodziny kolumnowych grzejników Purmo, to przede wszystkim: najwyższa jakość wykonania, laserowe spawy i 10-letnia gwarancja; ponadto wyjątkowa funkcjonalność mebla, który jednocześnie zdobi i ogrzewa pomieszczenie.

Firma Purmo umożliwia  również zakup samej części grzewczej. Siedzisko można wykonać wówczas we własnym zakresie, korzystając z materiałów zastosowanych w pozostałych elementach wystroju wnętrza (np. drewno lub kamień - takie same, jak na podłodze).

Elementy grzewcze Purmo Delta Column Bench są umieszczone poziomo lub pionowo - w modelu Delta Column Bench V - i mogą być pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Dolne podłączenia grzejnika pozostają całkowicie niewidoczne dla użytkownika i pozwalają umieścić grzejnik Delta Column Bench w wybranym punkcie pomieszczenia, niekoniecznie przy ścianie. Elastyczność odnośnie doboru wysokości i długości umożliwia perfekcyjną integrację grzejnika w przestrzeni.

Ławeczka sprawdza się w przedpokoju, gdzie pozwala zaoszczędzić miejsce i przydaje się jako wygodne miejsce do przebierania się, zmiany butów itp. Siedzisko może być wykonane z drewna bukowego lub marmuru.

Autorami projektu grzejnika Delta Column Bench są uznani architekci wnętrz, którzy stworzyli unikatowy i przyciągający wzrok element wyposażenia.

powrót
Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.chemia-budowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone